» » У Займищі відремонтували міст

У Займищі відремонтували міст

Мальовниче село Займище відомо серед жителів громади та далеко за її межами чаруючими вигинами річки Снов, пляжами та незабутньою природою.

Влітку для безпеки і комфорту місцевих мешканців та гостей було відремонтовано старий міст.  На будівельні роботи та матеріали Сновською міською радою було витрачено 381 тис.грн.

Сьогодні, в святковий серпневий  день, відбулась приємна подія – урочисте відкриття мосту. Розділити радість з селянами  приїхали керівники громади. Міський голова Олександр Медведьов зазначив, що проведена дуже велика робота, і він вдячний всім, хто  приймав  участь у відновленні цього об’єкту.

А щоб міст ще довго залишався міцним на незламним відбулось його освячення.

В.о старости с.Займище Андрій Ларченко подякував міському голові Олександру Медведьову, депутату міської ради Наталії Омеляненко, директору ДП «Сновськрайагролісгосп» Олександру Скороходу та керівництву Корюківського лісництва за допомогу, розуміння та плідну співпрацю. Він зазначив, що цей міст дуже важливий для селян і останні роки перебував у незадовільному стані, а тепер ним можна користуватися сміливо і впевнено.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради