» » У Збройних Силах України розпочато командно-штабні навчання “ЗАМЕТІЛЬ-2022”

У Збройних Силах України розпочато командно-штабні навчання “ЗАМЕТІЛЬ-2022”

У Збройних Силах України розпочато командно-штабні навчання “ЗАМЕТІЛЬ-2022” щодо управління угрупуваннями військ (сил) під час ведення бойових дій.

Навчання є плановим заходом у рамках загальної інтенсивної програми підготовки військ (сил). Так, протягом минулого року Збройні Сили України провели майже 5 тисяч заходів бойової підготовки, з них – 70 командно-штабних навчань із залученням військ та понад 2,5 тисячі тактико-спеціальних навчань різних видів. Цього року програма бойової підготовки є не менш насиченою. Збройні Сили України постійно готуються і готові до реагування на будь-які сценарії розвитку безпекової ситуації.

Головною метою КШН “ЗАМЕТІЛЬ-2022” є набуття і нарощування оперативних спроможностей органів військового управління, військових частин і підрозділів Збройних Сил України, інших складових сил безпеки та оборони держави здійснювати управління військами (силами) в ході ведення оборонних дій у кризовому районі.

Командно-штабні навчання триватимуть протягом лютого у визначених районах на всій території держави.

Прохання до представників ЗМІ користуватися офіційною інформацією. Анонси щодо висвітлення практичних дій військових частин і підрозділів буде розміщено додатково на офіційних сайтах Міністерства оборони і Збройних Сил України, на офіційних сторінках в соціальних мережах.

За інформацією офіційного сайту ЗСУ