» » У Жовідському старостинському окрузі працював мобільний консультативний пункт  

У Жовідському старостинському окрузі працював мобільний консультативний пункт  

19 травня на виконання Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської територіальної громади на 2021 рік та в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» начальник Сновського бюро правової допомоги  Ірина Литвиненко забезпечила роботу мобільного консультативного пункту в селі Жовідь Корюківського району Чернігівської області.

Під час заходу жителі сільської місцевості мали змогу отримати консультації з різних галузей права. Серед порушених питань, під час роботи мобільного консультативного пункту, були питання визначення меж земельної ділянки, проведення безоплатної передачі земельної ділянки, за цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Одночасно серед порушених питань були питання соціального забезпечення різних категорій громадян.   На всі порушені питання надано роз’яснення відповідно до норм чинного законодавства та визначено механізм дій.

Проведення прийомів громадян за місцем їх проживання сприяє комплексному вирішенню правової проблеми, підвищує правову обізнаність мешканців села чим підвищує рівень правової спроможності громади.

Дякуємо за сприяння працівникам Сновської міської ради та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Нагадуємо, що правова допомога надається Сновським бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 51а, тел.: (0254) 2-13-48.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А, тел.: (0244) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

За інформацією Сновського бюро правової допомоги