» » У  ЗОШ №1 новий  директор

У  ЗОШ №1 новий  директор

2 березня секретар міської ради Наталія Самойлова  разом із заступником міського голови – начальником Управління  освіти, сімʼї, молоді і спорту Сновської  міської ради Оленою Коваленко представили педагогічному колективу Сновської  ЗОШ №1 нового директора.

Ним стала Єрмоленко Алла Олександрівна, яка раніше працювала вчителем в цьому закладі та має педагогічний стаж  25 років.

Це перший директор школи в Сновській  громаді, якого було обрано шляхом проведення конкурсу, а не призначено Управлінням освіти.

Олена Коваленко  привітала переможницю і зазначила: “Алла Олександрівна – це людина, яка має великий досвід роботи в навчальному закладі. Я бажаю, щоб під новим керівництвом заклад розвивався і я впевнена, що новий директор, сповнений сил та енергії, спільно з прекрасним і дружнім колективом зможе зробити школу ще кращою».

Від імені голови міської ради новообраного директора привітала Наталія Самойлова, побажала успіхів, натхнення та наполегливості у роботі. Вона зазначила, що було два достойних кандидата на цю посаду і подякувала Віктору Зотіку за участь у конкурсі. Наталія Володимирівна  також повідомила, що згідно контракту директор призначається терміном на 2 роки.

До привітань долучився колектив навчального закладу.

Алла Єрмоленко виразила слова подяки за привітання, підтримку і віру в її сили та представила своїх заступників з навчально-виховної та виховної роботи – Ольгу Гаврилець та Ярослава Бондаревського.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради