» » Участь у засіданні виконавчого комітету взяв депутат обласної ради Олександр Якубін

Участь у засіданні виконавчого комітету взяв депутат обласної ради Олександр Якубін

Під головуванням міського голови Олександра Медведьова 17 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

На початку засідання до присутніх звернулася Олена Компанець, директор ТОВ «Промінь-Медіа». Вона поросила підтримати їх товариство та передплатити місцеву газету «Промінь». Якщо не буде необхідної кількості передплатників, місцева газета, якій 105 років, просто перестане існувати.

Перед членами виконкому виступив депутат обласної ради Олександр Якубін. Щоб підтримати незахищені малозабезпечені верстви населення в Сновську буде організовано «пункт обміну», тобто жителі громади можуть отримати безкоштовно необхідні речі.  Цією діяльністю буде займатися благодійна організація. До цього соціального проекту він запрошує долучитися жителів громади, які можуть приносити свої речі, побутову техніку, яка справна але не використовується до цього пункту.

З проектом рішення про бюджет Сновської МТГ на 2022 рік ознайомила Ліна Савченко, начальник фінансового відділу. Зокрема міський голова Олександр Медведьов зазначив, що вчора проект рішення розглядався на бюджетній  комісії на яку були також запрошені голови фракцій, голови інших депутатських комісій.

Також членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення ПрАТ «Комунальник» з яким ознайомив Сергій Кромський, головний інженер товариства. Було вирішено встановити ПрАТ «Комунальник», з урахуванням економічного обгрунтування тарифів і забезпечення стабільної роботи підприємства, тарифи на  послуги з централізованого водовідведення в м. Сновськ в розмірі – 68,80 грн. за  1 куб.м (з ПДВ).

З метою стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, для вирішення питань, які відповідають потребам територіальної громади та сприяють її економічному і соціальному розвитку прийнято рішення «Про організацію проведення громадських робіт у 2022 році». Як повідомила начальник відділу кадрової та архівної роботи Тетяна Сухобок фінансування відбудеться за рахунок коштів міського бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Одноголосно підтримали й проект рішення «Про легалізацію шляхом повідомлення органу самоорганізації населення – Кучинівського сільського комітету «Добробут».

Загалом на розгляд членів виконавчого комітету було винесено 16 проєктів рішень, які були прийняті одноголосно.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю