» » Учитель географії Тетяна Мінченко – лауреат обласної премії ім. Софії Русової

Учитель географії Тетяна Мінченко – лауреат обласної премії ім. Софії Русової

З нагоди професійного свята – Дня працівників освіти в онлайн форматі привітали лауреатів обласних премій імені Софії Русової. Серед нагороджених є і наша землячка, учитель географії Сновського ліцею №3 (колишня гімназія) Тетяна МІНЧЕНКО, з чим ми її вітаємо!

З теплими словами до нагороджених під час онлайн зустрічі звернулися заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк та начальник Управління освіти і науки ОВА Микола Конопацький, які подякували педагогам за значний внесок у розвиток освіти Чернігівщини.

Тетяна Миколаївна Мінченко працює у школі вже 25 років. Каже, що навчати учнів у класах наживо звичайно простіше, але останні три роки життя змусило пристосовуватися до нових умов через коронавірус та війну. Щоб дітям було цікаво і зрозуміло, вчитель застосовує різні методи й платформи в онлайн навчанні, щодня вдосконалюючи свої навички. Це тести, ігри, спілкування через різні застосунки. «Телефон часто не замовкає з самого ранку до пізньої ночі, учні надсилають виконанні завдання, запитують, отримують консультації, – каже Тетяна Миколаївна. – Якщо щось не зрозуміло дитині з предмету на уроці, ми можемо з нею зустрітися де завгодно – вдома, у школі, в піцерії і розв’язувати завдання. Я принципово не займаюся репетиторством, проте завжди готова додатково учням пояснити матеріал, якщо вони просять».

Успіхи дітей, це найкраще для вчителя. Учениця Тетяни Мінченко Ірина Іщук (на фото з вчителькою) двічі писала дослідницьку роботу Малої Академії Наук. У підсумку у позаминулому навчальному році посіла друге місце, а в минулому – перше місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу.

У переддень Дня працівників освіти своїм колегам Тетяна Миколаївна побажала миру, терпіння, віри в Перемогу України і в її краще майбутнє. А учням рекомендує наполегливо здобувати знання, щоб не зважаючи на настрої російських агресорів знищити школи і українську націю, бути освіченим поколінням, яке будуватиме і розвивати нашу державу.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю