» » Укладайте з КП «Сновська ЖЕД» угоди на вивіз твердих побутових відходів

Укладайте з КП «Сновська ЖЕД» угоди на вивіз твердих побутових відходів

Головною темою на сьогодні в громаді  є боротьба з поширенням коронавірусу та неухильне дотримання правил карантину. За можливості, всіх закликають залишатися вдома, особливо це стосується дітей і людей похилого віку.

А от комунальні служби громади продовжують працювати у штатному режимі, забезпечуючи теплом і водою домівки людей, наводячи чистоту.

КП «Сновська ЖЕД» нині займатися освітленням та прибиранням вулиць, видаленням чагарників та аварійних дерев, за встановленим графіком вивозить сміття, обслуговує закріплений за підприємством житловий фонд, більше уваги приділяючи дезінфекції в під’їздах будинків.

Вкотре звертаємося до жителів міста, підприємців, керівників установ і організацій – укладайте угоди  з КП «Сновська ЖЕД» на вивіз твердих побутових відходів!

Вартість послуги на вивіз твердих побутових відходів з приватного сектора, з розрахунку на одного мешканця будинку на місяць – 14,30 грн (з ПДВ). Вивезення сміття від приватних осель здійснюється за встановленим графіком раз на два тижні.

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів:

для бюджетних установ – 87,79 грн за 1 м3 з урахуванням ПДВ 20%, інші споживачів 103,75 грн за 1 м3 з урахуванням ПДВ 20%;

 

Звертайтеся до КП «Сновська ЖЕД»:

  • поштова адреса: м.Сновськ, вул.Вишнева,53,
  • тел. 2-19-19,
  • електронна адреса: box1919@ukrpost.ua

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи