» » » Україна і Сновщина втратила ще одного Героя у збройній агресії з російською федерацією

Україна і Сновщина втратила ще одного Героя у збройній агресії з російською федерацією

16 листопада 2022 року в бою за Україну загинув старший солдат ВОЛІКОВ Олександр Вікторович з Клюсів.

Народився Олександр 9 вересня 1991 року у селі Клюси. Навчався у місцевій  школі, потім у Петрівській ЗОШ І-ІІІ ст. У 2009 році отримав спеціальність токаря у Чернігівському вищому професійному училищі й працював на ТОВ «ЧеЗаРа».

З 2009 по 2010 рік проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

Під час широкомасштабної збройної агресії російської федерації у травні цього року Олександр був призваний по мобілізації до лав ЗСУ у роту охорони 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП. А з 5 червня був направлений водієм до військової частини А4569, яка дислокувалася на сході країни.

Наш земляк був вірний військовій присязі, надійним товаришем і другом, проявив  себе на службі як справжній патріот Батьківщини. Переживав за долю батьків і рідних, які залишилися вдома, мріяв після повернення з війни одружитися. Але доля розпорядилася інакше…

Виявивши стійкість і мужність, захищаючи українську землю, Воліков Олександр загинув у бою 16 листопада 2022 року під час артилерійського обстрілу з боку окупантів поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття всім рідним і близьким загиблого солдата.

Ми не маємо права забувати про його подвиг, Олександр віддав найдорожче – своє життя – за свободу та незалежність Української держави, за щасливе майбутнє теперішніх та прийдешніх поколінь.

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Поховають Олександра у рідному селі Клюси.

Прощання з Героєм відбудеться на площі Героїв Небесної Сотні у Сновську.

Про рух траурного кортежу будемо повідомляти додатково.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю