» » » Україна і Сновщина втратила ще одного Героя у збройній агресії з російською федерацією

Україна і Сновщина втратила ще одного Героя у збройній агресії з російською федерацією

8 листопада 2022 року в бою за Україну загинув старший солдат Жабинський Сергій Миколайович.

Народився Сергій 23 січня  1988 року у м.Чернігів. Навчався в 31 гімназії гуманітарно- естетичного профілю у м. Чернігів, Чернігівському ліцеї залізничного транспорту та Конотопському політехнічному технікуму. Строкову службу в ЗСУ відслужив у 2006 – 2007 рр.  Працював бригадиром по ремонту колій у м. Чернігів.

Все життя  Сергія пов’язане зі Сновщиною і з рідним для нього селом Смяч.  Другою рідною оселею для нього завжди був дім тьоті й дяді – Надії Григорівни та Федора Григоровича Демиденків. Серед смячан у нього багато справжніх друзів, його тут  любили і поважали, цінували за доброту і майстерність.

Саме у Смячі застала Сергія  широкомасштабна збройна агресія російської федерації. Перебуваючи в окупації Сергій не міг спокійно спостерігати за наступом ворога по рідній  землі: разом з односельцями він чинив опір ворогові – робив «їжачки» для знешкодження ворожої техніки, був  «очима» для ЗСУ. Після деокупації допомогав односельцям відбудовувати зруйнований міст.

На початку червня Сергій Жабинський був призваний до Збройних Сил України. Служив у 65-му Окремому Стрілецькому Батальйоні. Виявивши стійкість і мужність, захищаючи українську землю від російських окупантів,  Жабинський Сергій Миколайович  героїчно загинув 8 листопада 2022 року в боях на Бахмутському напрямі Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття всім рідним і близьким загиблого солдата.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Прощання з Сергієм Жабинським у рідному для нього с. Смяч планується 16 листопада 2022 року.

Поховають Сергія у м. Чернігові, відспівування воїна відбудеться 17 листопада в Катерининській церкві.

Про рух траурного кортежу будемо повідомляти додатково.

Для всіх, хто хоче допомогти родині загиблого, надаємо номер банківської карти матері Сергія – 4149 4991 2880 4067 (Жабинська Тетяна Григорівна).