» » Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Сновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Сновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості, а також фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Додаткова інформація про проведення конкурсу у наказі управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради від 16.01.2020 року № 24 (додається ).

Строк поданная документів на заміщення вакантної посади директора закладу освіти – до 16.00 14.02.2020 року

Уповноважена особа за надання інформації про конкурс, прийом документів – начальник загальношкільного відділу Управління освіти Авдєєнко Наталія Леонідівна, тел. 2-10-64.