» » «Управління проєктним циклом – від ідеї до звітності»

«Управління проєктним циклом – від ідеї до звітності»

Відповідно до Плану-графіка навчання кадрів на 2022 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 28 грудня 2021 року № 94, у приміщенні Сновської міської ради сьогодні, 26 серпня 2022 року, відбулося навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Управління проєктним циклом – від ідеї до звітності».

У семінарі взяли участь  працівники  апарату міської ради,  її структурних підрозділів, старости, депутати Сновської міської ради.

Під час проведення семінару директор Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук, Бойко Володимир Миколайович, ознайомив присутніх із визначенням що таке проєкт та проєктний цикл; джерела фінансування та мотиви донорів.

Учасники семінару отримали необхідні знання для  ведення проектної діяльності, систематизували наявні знання, розібрались детально з поняттями «проектна ідея», «мета», «цілі», «завдання», «структура проекту» тощо, з питаннями  бюджету проекту, зі специфікою роботи в міжнародних проектах.

У ході заходу учасниками розглянуто Планування часу та ресурсів; важливі етапи реалізації проєкту, управління та звітність; комунікація у проєкті.

Під час тренінгу учасники виконували практичні вправи, працювали в режимі «запитання-відповідь», висловлювали свої ідеї щодо написання власних проектів.

Сновська  міська рада та від імені присутніх на зустрічі, щиро дякує пану Володимиру  за ефективне навчання, величезний досвід та цінні поради у сфері проєктного менеджменту.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій