» » Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями.

Аби вшанувати працю представників самоврядних органів, яким громада довірила представляти їхню волю та захищати інтереси, в день державного свята на Сновщині відбулись урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування, яке припадає на 7 грудня. Своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування відзначають з 2000-го року.

Урочистості в приміщенні районної ради відбулись за участю Сновського міського  голови Олександра Медведьова, голови районної державної адміністрації Валерія Радібеди, голови районної ради Ніни Кухаренко, керівників та працівників органів місцевого самоврядування громади, в.о.старост, депутатів місцевих рад всіх рівнів, ветеранів галузі місцевого самоврядування.

На початку урочистих заходів  з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Медведьов. Він наголосив, що з початком децентралізаційного процесу роль влади на місцях набуває все більшого і більшого значення.

Представникам органів місцевого самоврядування випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Олександр Олександрович  зазначив, що головною складовою успішної роботи органів місцевого самоврядування є кадри – справжні професіонали своєї справи, чесні і відповідальні, які душею вболівають за благополуччя громади і відстоюють її інтереси та вручив Почесні грамоти Сновської міської  ради  за сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування:

До привітань долучилися голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, заступник голови райкому профспілки Наталія Добненко, які  побажали всім присутнім міцного здоров’я, професійної енергії, наполегливості в досягненні мети, миру, благополуччя та вручили Почесні грамоти та подяки.

Подарували всім присутнім  святкову концертну програму учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

Відділ  організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply