» » Урочистості  на Сновщині з нагоди Дня Української Державності

Урочистості  на Сновщині з нагоди Дня Української Державності

28 липня вперше в Україні відзначається свято День Української Державності відповідно до Указу Президента  України Володимира Зеленського. На жаль це свято сьогодні проходить в умовах воєнного стану.

З самого ранку на будівлях громади усіх форм власності були підняті державні прапори. Біля Сновського будинку культури у центрі міста відбулися урочистості. Право підняти прапор надали старшому солдату Володимиру Рибальченку та члену Молоджіної ради САМ при міському голові  Артему Малашку.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася секретар міської ради Наталія Самойлова, яка запевнила, що українська нація була, є і буде ніким нескорена та висловила надію, що завдяки Збройним Силам України незабаром над головами всіх українців буде мирне небо.

Хвилиною мовчання сновчани  та гості міста вшанували пам’ять загиблих героїв зі Сновщини у війні з російськими окупантами.

З нагоди державного свята працівники Будинку культури підготували коротеньку концертну програму,  яка пройняла душу кожного присутнього.

Учасники заходу поклали квіти до стели «Захисникам України» у міському парку. У кожному селі, де поховані наші земляки, які загинули у боротьбі за незалежність України з російськими окупантами, старости разом з працівниками культури і односельцями відвідали могили воїнів.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

Більше фото на офіційній сторінці у Фейсбук