» » Урочистості у Вищому професійному училищі лісового господарства з нагоди Дня працівника лісу

Урочистості у Вищому професійному училищі лісового господарства з нагоди Дня працівника лісу

Міський голова Олександр Медведьов та перший заступник міського голови Павло Мірошниченко привітали з нагоди Дня працівника лісу колектив Державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства». Адже саме в нашому училищі, єдиному в Чернігівській області, готують спеціальності «Лісник», «Єгер» та «Озеленювач», які є дуже важливі і затребувані не лише для поліської зони, а й для всієї України. А територія ВПУЛГ є взірцем для всіх організацій і установ громади.

На урочистій лінійці виступила директор закладу Лариса Дубина. Вона підкреслила важливість обраних професій молоддю, які пов’язані з лісом, озелененням, збереженням фауни, а також закликала всіх берегти ліси і якомога частіше використовувати його як чудове місце релаксації.

Міський голова побажав учням і їхнім наставникам успішного навчання і високих здобутків, подякував за плідну співпрацю з громадою і вручив з нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм і особистий внесок кожного у розвиток лісового господарства Почесні грамоти міської ради педагогічним працівникам ВПУЛГ та оголосив Подяки.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю