» » Урочистості з нагоди Дня енергетика

Урочистості з нагоди Дня енергетика

Саме сьогодні, 22 грудня, працівники енергетичної галузі відзначають своє професійне свято – День енергетика.

Заступник міського голови Сергій Силенок привітав енергетиків Сновщини. У вітальному слові він підкреслив важливість їх роботи у складний воєнний час і подякував за те, що забезпечують стабільну роботу електроінфраструктури нашої громади. «Хочу наголосити, що в сьогоднішніх екстремальних умовах, коли російські агресори нещадно знищують енергетичну інфраструктуру України, наші енергетики тримають важливий фронт у тилу. Дякуємо їм за самовідданість і відповідальність у забезпеченні жителів громади  електроенергією, – наголосив Сергій Вадимович. – Одночасно звертаю увагу, що в такій ситуації споживання  усіх енергоносіїв має бути  максимально заощадливим».

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня енергетика подяки Чернігівської обласної військової адміністрації оголошено Сергію Морозу та Олександру Лисенку, подяка Чернігівської обласної ради оголошена Андрію Школіку.

Грамотами Сновської міської ради було нагороджено працівників Сновської дільниці відокремленого підрозділу Корюківський район електричних мереж АТ «Чернігівобленерго» Андрія Школіка, Сергія Мороза, Олександра Ярошенка та Дмитра Ткаченка, подяки міської ради оголошені Дмитру Колотуші та Максиму Горбачу.

Грамотами АТ «Чернігівобленерго» було відзначено Аллу Нікітенкову та Руслана Єрмоленка,  грамоту профспілки АТ «Чернігівобленерго» було вручено Павлу Ступаку.

Також подяка Сновської міської ради оголошена колективу району електропостачання станції Сновськ виробничого підрозділу «Конотопська дистанція електропостачання» Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця».

                                                                                        Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради