» » Урок мужності від ветеранів для учнів Вищого професійного училища лісового господарства

Урок мужності від ветеранів для учнів Вищого професійного училища лісового господарства

У  п’ятницю, не зважаючи на сніжну погоду й замети на дорогах, ветерани зібралися у Сновському Вищому професійному училищі лісового господарства і провели Урок мужності, присвячений 30-ти річчю Незалежності України. Організувала і провела його голова організації ветеранів Сновської міської територіальної громади Людмила Кравець.

Участь у заході взяла секретар міської ради Наталія Самойлова, яка подякувала ветеранам за їхню активну позицію, збереження історії, виховання патріотизму у молоді, любов до життя, якою вони заряджають кожного, хто знаходиться поряд з ними.

В актовій залі училища кожен з ветеранів розповів про свій життєвий шлях і свою волонтерську роботу та відповіли на запитання учнів. Виступили перед колективом ВПУЛГ голова Сновського осередку воїнів-афганців Геннадій Павленко, учасник бойових дій на території інших держав Віктор Криницький, ветеран праці Анатолій Лахнов, член волонтерського центру «Пенсіонер», ветеран ЗСУ Георгій Лепнюк, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, член комітету військової служби та інших силових структур ради організації ветеранів, ветеран ЗСУ Володимир Атаманюк, ветеран МВС України  Сергій Бурдюг, голова Сновського осередку УНФДІЧ, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Михайло Волокушин, член президії ради організації ветеранів, учасник бойових дій на території інших держав Віктор Кравець та голова штабу Сновської сотні Городнянського Свято-Миколаївського Козацького полку, ветеран МВС України Василь Осадчий. У цей день йому було вручено високу нагороду – Почесний ветеран України.

Заступник директора ВПУЛГ Людмила Медведкіна та учні закладу подякували ветеранській організації за чудову нагоду поспілкуватися з цікавими людьми – свідками буремних подій і пообіцяли проводити такі зустрічі частіше.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи

та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради