» » Уряд виділив майже 2 млн грн для підключення оптичного швидкісного Інтернету у селах Сновської громади

Уряд виділив майже 2 млн грн для підключення оптичного швидкісного Інтернету у селах Сновської громади

Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”. Сновська міська територіальна громада отримає 1 971 940 грн для підведення оптично-волокнного інтернету до 18 сіл громади. Планується підключити 13 бібліотек, 15 будинків культури та клубів, 11 віддалених робочих місць ЦНАПу, 4 школи та один дитсадок. Протяжність оптичних мереж складе 111 км.  Підключені за кошти субвенції  соцзаклади громади отримають до кінця 2022 року безкоштовний швидкісний інтернет.

Інтернет – необхідність для розвитку країни. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. Цей державний проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже в цьому році понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

Громади, що пройшли відбір, в тому числі і Сновська, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу в селах.

Детальніша інформація – на сайті Міністерства цифрової трансформації України