» » Успіхи учнів нашої громади на обласних олімпіадах

Успіхи учнів нашої громади на обласних олімпіадах

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Сновської ОТГ, подолавши нелегкий шлях підготовки до олімпіад, завдяки великій витривалості, працьовитості, наполегливості, підтримці своїх творчих наставників здобули 16 перемог у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 17 навчальних предметів.
У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 43 учні. В команді закладів загальної середньої освіти найбільше учасників було з Сновської гімназії та Сновської ЗОШ І-ІІІ ст..№1. Відповідно призових місць у Сновській гімназії – 8, в Сновській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 – 5.
Найвищу якість підготовки учасники обласного етапу олімпіад продемонстрували з хімії та англійської мови (Сновська гімназія), російської мови (Сновська ЗОШ І-ІІІ ст..№1), географії (Сновська ЗОШ І-ІІІ ст.№2) отримали по два дипломи.
За підсумками ІІІ етапу обласних олімпіад закладів загальної середньої освіти Сновська ОТГ посіла  17 місце з 43 навчальних закладів області.
Лащенко Катерина, учениця Сновської гімназії здобула перемогу з двох предметів: хімії та екології, та мала представляти область на ІV етапі всеукраїнських олімпіад з хімії.
З метою підвищення результативності та ефективності участі учнів у предметних олімпіадах триває процес вивчення і популяризації передового педагогічного досвіду щодо пошуку та підтримки талановитих учнів.
Щиро віримо, що отримані знання і вміння допоможуть вам принести користь суспільству, собі і своїм близьким.
Ми пишаємося вами і вашими наставниками.
 Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради