» » УВАГА!    КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ!

УВАГА!    КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ!

З нагоди відзначення  30-ї річниці Незалежності України Сновська міська рада оголошує конкурс дитячого малюнку на тему: «Майбутнє громади очима дитини!».

Участь у конкурсі можуть прийняти діти віком від 3 до 14 років. Малюнки будуть оцінюватись по 3-х вікових категоріях: 3-6 років, 7-10 років та 11-14 років.

Кінцевий термін подання робіт на участь у конкурсі – 30 липня 2021 р.

Подати роботи на конкурс можна одним із способів:

  1. Зробити якісне фото малюнку та направити на електронну адресу: smoliak64@ukr.net В темі листа вказати «Конкурс малюнків». В листі зазначити ім’я, прізвище дитини, вік та назву садочку або учбового закладу.
  2. Безпосередньо до відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради за адресою, вул. Незалежності, 19, 2 поверх, каб.29 На зворотній стороні малюнку зазначити ім’я, прізвище дитини, вік та назву садочку або учбового закладу.

 

2 серпня ми розмістимо одночасно всі фото малюнків на сторінці Сновської міської ради у Фейсбук https://www.facebook.com/snovmr.gov.ua/, де буде тривати онлайн голосування. Кожен охочий зможе проголосувати за вподобаний малюнок, поставивши лайк.

12 серпня о 15-00 ми зафіксуємо кількість лайків за кожний малюнок і таким чином визначимо переможця та оголосимо про це на сторінці Сновської міської ради у Фейсбук.  У конкурсі можуть брати участь лише жителі Сновщини.

Автори кращих малюнків в кожній віковій категорії отримають подарунки.

Вручення подарунків відбудеться 22 серпня під час святкування Дня незалежності України.