» » В.о.старости с.Смяч Тетяна Лисенко звітувала перед односельцями

В.о.старости с.Смяч Тетяна Лисенко звітувала перед односельцями

Відкрита зустріч, яка  проходила у сільському клубі,  відбулася за участі міського голови Олександра Медведьов та секретаря міської ради Наталії Самойлової. На зборах також були присутні депутат міської ради Володимир Анопрієнко, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

В с.Смяч зареєстровано 533 жителі, з них – 288 пенсіонери, а дітей всього 47 (25 школярів та 22 дітей дошкільного віку), в минулому році народилось 3 немовлят, а померло 10 чоловік.

В селі функціонують ФАП, клуб та бібліотека, які підтримуються в охайному стані. Скарг та нарікань на роботу працівників даних закладів від селян не надходило. В минулому році в сільському клубі було проведено поточний ремонт на суму 21 тис.грн.

Тетяна Лисенко коротко зупинилась на виконаній роботі за минулий рік.  Проводилися роботи з благоустрою: прибиралися прилеглі території, кладовища та автобусні зупинки, частково впорядковані сміттєзвалища, завдяки ФГ «Вольна праця» взимку безкоштовно чистилися дороги від снігу. Вдячна в.о.старости також й смячанам, які підтримують порядок навколо власних осель та прибирають і біля нежилих будівель.

Що ж до проблемних питань, то це насамперед стихійні сміттєзвалища та аварійні дерева, яких по селу нарахували аж 604 шт. Окрім того, у людей дуже багато нарікань на роботу виїзного поштового відділення та на водія автобуса (до речі, автобусне сполучення задовільне). А ще хотілося б створити пожежне депо (спільно з селами Хотуничі, Петрівка та Стара Рудня) та встановити дитячий майданчик. Ремонт доріг теж актуальне питання: потрібен ямковий ремонт дороги Заріччя-Смяч та ямковий ремонт по деяким вулицям села.

Міський голова Олександр Медведьов надав роз’яснення на всі озвучені питання. Також повідомив, що виготовлена проектна документація з відновлення вуличного освітлення в селі і вже в цьому році проект буде реалізовано, вартість робіт за проектом 275 тис.грн.

Наталія Самойлова, секретар міської ради, презентувала відеоматеріали про громаду в цілому та окремо про Смяцкий старостинський округ.

По закінченню зборів міський голова подякував всім присутнім, привітав з наступаючими святами та вручив новеньку бензопилу для потреб села.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply