» » В обласній раді обговорили актуальні питання децентралізації та цьогорічного опалювального сезону на Чернігівщині

В обласній раді обговорили актуальні питання децентралізації та цьогорічного опалювального сезону на Чернігівщині

В обласній раді проходив круглий стіл «Шляхи та перспективи організації взаємодії органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад з органами виконавчої влади в питаннях забезпечення функціонування соціально значущої інфраструктури в осінньо-зимовий період 2019-2020 р. р. на території Чернігівської області», участь у якому взяв міський голова Олександр Медведьов.

Перед початком засідання із народними обранцями від Чернігівщини Антоном Поляковим та Максимом Зуєвим, а також почесним гостем зібрання – першим секретарем Представництва ЄС в Україні з питань децентралізації та секторальних реформ Бенедиктом Германом.

Захід був ініційований Асоціацією об’єднаних територіальних громад Чернігівщини та народними депутатами України. Обласна рада вкотре згуртувала очільників ОТГ, представників профільних департаментів ОДА, компаній паливно-енергетичного сектору та громадськості, щоб разом обговорити актуальні питання, які постають перед громадами Сіверщини на старті опалювального сезону, та спільними зусиллями відшукати шляхи їх вирішення і не допустити виникнення позаштатних ситуацій.

https://chor.gov.ua/nasha-diyalnist/novini/item/8761-v-oblasnii-radi-obhovoryly-aktualni-pytannia-detsentralizatsii-ta

Leave a Reply