» » В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВЕЛИ ВОЇНА – ЗЕМЛЯКА

В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВЕЛИ ВОЇНА – ЗЕМЛЯКА

Наш земляк Максимом Авдієнко  загинув 5 вересня при виконанні бойового завдання в зоні проведення ООС під час обстрілу противниками наших позицій з протитанкових гранатометів та мінометів поблизу н.п. Водяне Волноваського району Донецької області. Зустрічати траурний кортеж із загиблим героєм на в’їзд до Рогізок  ввечері 7 вересня виїхали міський голова Олександр Медведьов, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник міського голови Сергій Силенок, військовий комісар Ігор Батюк, мешканці Сновська та навколишніх сіл. Колона машин рухалася вздовж кілометрових живих коридорів з людей. Мешканці сіл Рогізки, Кучинівка, В.Щимель, Старі Боровичі, Нові Боровичі, Жовідь, Гірськ, Камка проводжали траурний кортеж зі свічками в руках, кидаючи квіти на машину з написом «Груз 200», скандуючи «Герої не вмирають!»,стоячи на колінах вздовж дороги, якою везли загиблого матроса. Незважаючи на пізню годину, попрощатися з Максимом Авдієнком на площу Сновська прийшли сотні людей. Вночі цього дня загиблого воїна перевезли у Гірськ, на його Батьківщину.

8 вересня, у селі Гірськ поховали Авдієнка Максима, Його ховали, як Героя. Провести воїна в останню путь зібралося все село, жителі навколишніх сіл та міста Сновськ.

Висловити свої співчуття батькам, молодій дружині та всій родині покійного приїхали побратими Максима, військовий комісар, солдати-строковики, друзі, однокласники.

До жалобної процесії долучилося керівництво громади та району.
Відспівали воїна у Свято – Миколаївській церкві с. Гірськ.
Солдати провели героя військовим салютом на кладовищі.
Нехай земля йому буде пухом. Вічна пам’ять і спокій у Царстві Небеснім…

Leave a Reply