» » В рамках пілотного проекту щодо оцінки ефективності фінансового менеджменту на рівні об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми «ULEAD з Європою» до Сновської ОТГ прибули фахівці Центру інформаційних та аналітичних технологій

В рамках пілотного проекту щодо оцінки ефективності фінансового менеджменту на рівні об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми «ULEAD з Європою» до Сновської ОТГ прибули фахівці Центру інформаційних та аналітичних технологій

Гостей зустрів міський голова Олександр Медведьов. Знайомство відбулось у конференц-залі ВПУЛГ,  де секретар міської ради Наталія Самойлова за допомогою відеороликів презентувала громаду.

В залі засідань міської ради перед присутніми (а це – начальники, спеціалісти та бухгалтера відділів, управлінь та структурних підрозділів міської ради)  виступив Олександр Мельник, радник з питань місцевих фінансів Чернігівського відокремленого підрозділу Центр розвитку місцевого самоврядування. Він зазначив, що для проведення фінансового аутиду було відібрано десять ОТГ по Україні, три – в Чернігівській області, в тому числі, і Сновська громада.

Вероніка Гарбар, фінансовий директор Центру інформаційних та аналітичних технологій, визначила напрямки діяльності,  з якими, в першу чергу, фахівці будуть ознайомлюватись.

Після більше детального вивчення документів фахівці Центру інформаційних та аналітичних технологій нададуть практичні поради щодо посилення фінансової спроможності Сновської ОТГ.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply