» » В села громади надійшла допомога від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

В села громади надійшла допомога від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Раніше ми вже писали про те, що представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) планують впровадити на Сновщині  проєкти для жителів прикордонних сіл  0:10 та 10:40. Ними передбачені грошові гранти на придбання птиці/кормів чи насіння/добрив або допомога в натуральному вигляді (набори для підтримки тепличного господарства або вирощування овочів у відкритому ґрунті).

В рамках реалізації цих ініціатив 14 жителів села Кучинівка, які  в квітні зареєструвались на участь  в Програмі підтримки підсобного господарства жителів сільської  місцевості,  отримали теплиці з крапельним поливом та господарські набори до них.

Староста Олена Недвига  та жителі села щиро  дякують  благодійникам  та всім волонтерам, які допомагали спакувати та завантажити теплиці й приладдя, а також всім, хто дружно допомагав один одному.  Також багато хто з тих, хто зареєструвався на отримання кошів, вже змогли їх отримати і придбати  товари для обробітку землі.

Також представники МКЧХ завезли такі теплиці в одне домогосподарство у с. Тур‘я і три в село Тихоновичі.

У Жовіді люди за отримані кошти почали закуповувати домашню птицю.

Щиро вдячні Міжнародному Комітету Червоного Хреста за допомогу і сподіваємось, що вона принесе користь і задоволення всім, хто її отримав!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради