» » В Сновській громаді відбудеться тренінг для людей поважного віку    «Енергія довголіття»

В Сновській громаді відбудеться тренінг для людей поважного віку    «Енергія довголіття»

28 жовтня 2021 року на базі Територіального центру Сновської громади пройде тренінг «Енергія довголіття» для людей поважного віку. В межах тренінгу відбудеться безкоштовне навчання людей похилого віку та представників інших соціально-вразливих груп населення щодо підтримки власного здоров’я, як фізичного так і духовного.

Під час тренінгу учасники отримають знання щодо аспектів підтримки здорового способу життя, підтримки емоційного здоров’я та налаштування себе на позитив.

Навчання відбувається в межах проєкту «Від віку дожиття – до віку щастя!» – розширення послуг «Простору активного довголіття» Сновської МТГ».

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Організатором заходу є Сновська міська рада.

Тренінг планується проводитись в групі до 16 осіб із дотриманням всіх карантинних обмежень та за наявності захисних засобів.

До участі запрошуються  представники всіх соціально-вразливих груп населення та люди похилого віку Сновської громади, які мають бажання у подальшому розвитку.

Попередня реєстрація бажаючих відвідати захід здійснюється до 14-00 год. 27.10.2021 р. за телефоном (096)173-55-24.

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.

 

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс