» » В СНОВСЬКІЙ ОТГ СТАРТУВАЛО ГРОМАДСЬКЕ  БЮДЖЕТУВАННЯ: ПРОПОНУЙТЕ  СВОЇ  ПРОЕКТИ

В СНОВСЬКІЙ ОТГ СТАРТУВАЛО ГРОМАДСЬКЕ  БЮДЖЕТУВАННЯ: ПРОПОНУЙТЕ  СВОЇ  ПРОЕКТИ

Сновська міська рада нагадує, що з метою вдосконалення механізмів залучення громадськості до участі у бюджетному процесі  у січні 2019 р. була прийнята відповідна Програма та затверджено Положення про громадський бюджет (бюджет участі).

Його суть полягає у тому, що, що кожен житель громади, якому виповнилося 14 років та який проживає та/або зареєстрований на території громади, може взяти участь у розподілі частини річного міського бюджету, запропонувавши ідею, проект, програму  з  покращення зовнішнього вигляду громади та умов проживання у ній, соціально-економічного, культурного і просторового розвитку. Загальна вартість такого проекту у 2019 році не може перевищувати 200 тис. грн.

Знайти бланк-заявку пропозиції (проекту) можна тут або на офіційному сайті Сновської міської ради в розділі  «Громадський бюджет».

Детальну інформацію про те, як можна формувати проектну заяву можна знайти в інструкції нижче. Завантажити інструкцію.

Наразі в Сновській  громаді триває збір таких проектів. Кінцевий термін подання  проектної заявки до 31 травня 2019 р.

Прохання направляти проектні  заявки  до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, каб. №16, або надсилати на електронну адресу budget.msnovsk@gmail.com з поміткою «Громадський бюджет».

В липні 2019 року  серед жителів громади буде організовано голосування з метою визначення проекту-переможця, який отримає фінансування, про що буде повідомлено додатково. Проектна заявка, яка набере найбільшу кількість голосів  жителів громади, отримає фінансування з бюджету громади та буде реалізована до кінця 2019 року.

 

Запрошуємо  активних жителів нашої громади долучитися до процесу громадського бюджетування. Ваші мрії чекають на втілення їх у життя!

Дізнатися більше можна за посиланням https://snovmr.gov.ua/cat/gromadskyj-byudzhet/ або за тел. 2-13-32.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій  Сновської міської ради

 

Leave a Reply