» » В третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства відзначають своє професійне свято

В третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства відзначають своє професійне свято

Комунальні блага вже стали для нас настільки звичними, що ми дуже часто не замислюємося, що стабільна робота комунального господарства забезпечується важкою працею. Вона починається, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується, коли вже настає час сну.

Завдяки невтомній праці робітників КП «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» (начальник Ганна Кошова) наше місто чисте та охайне. Підприємство надає великий спектр послуг, а саме: обслуговування багатоквартирних будинків, вивезення сміття, чистка доріг від снігу, видалення аварійних дерев, обслуговування та ремонт зовнішнього освітлення, утримання міського кладовища, озеленення тощо.

Забирання, очищення та розподілення води по трубам, належне утримання водопровідних мереж забезпечують  ПрАТ «Комунальник» (директор Анатолій Дуля) та дільниця ст.Сновськ ВП Конотопське територіальне управління БМЕС-7 (керівник Сергій Мороз). Крім того, працівники ПрАТ «Комунальник» займаються обслуговуванням каналізаційних мереж та вивезенням рідких нечистот.

Вироблення та розподіл теплової енергії по мережах для обігрівання будівель здійснює Сновська дільниця АТ «Облтеплокомуненерго» (начальник Олександр Грабовський).

В міській раді координує діяльність комунальних служб відділ житлово-комунального господарства та транспорту на чолі з Оленою Аникієнко.

Дякуємо всім працівникам цієї галузі за невтомну важку працю і закликаємо сновчан її цінувати! Долучатися до наведення порядку в рідній громаді, вболівати за його чистоту та благоустрій.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю