» » Важлива розмова про забезпечення роботою внутрішньо переміщених осіб вже зовсім скоро! 

Важлива розмова про забезпечення роботою внутрішньо переміщених осіб вже зовсім скоро! 

Громадська організація “ЛАМПА” запрошує внутрішньо переміщених жінок та дівчат на інформаційну зустріч “Профорієнтація, перепрофілювання та відкриття власної справи” за участі фахівців Центру зайнятості.

🔗 Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/mQbTJMbpJWe74BQT6

🗓️ Дата: 27 жовтня (п‘ятниця)

📍 Місце: м. Сновськ

⌚ Час та конкретне місце проведення буде повідомлено додатково.

А ще кожна учасниця отримає приємний сюрприз! 🎁 🤫

Приходьте на чашку кави та дізнайтеся, як краще рухатися до своєї успішної кар’єри та підприємницьких звершень. 🤗

Захід відбувається в межах проєкту ГО “ЛАМПА” “БІБЛІОТЕКА: ТЕРИТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИНЕРГІЇ”.

###

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crisesу