» » Вдячні за допомогу та підтримку!

Вдячні за допомогу та підтримку!

26 січня в рамках укладеного зі Сновською міською радою Меморандуму про взаєморозуміння щодо екстреного реагування на війну в Україні Сновську громаду вдруге відвідали представники Oxfam під керівництвом координаторки з питань громадського здоров’я  С’юзанни Рібейро та команда ГО “Жіночий консорціум України” під керівництвом голови Оксани Москаленко.

Провів зустріч керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Карпенко, долучилися директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Світлана Хоменко та начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун.

За раніше визначеними потребами до громади була доставлена допомога у вигляді засобів гігієни та санітарії для лежачих хворих, засоби пересування для осіб з обмеженими можливостями (милиці, візки), матраци та постільна білизна для відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасово проживання в с.Нові Боровичі тощо. Допомога буде розподілена територіальним центром соціальних послуг відповідній категорії населення громади.

Крім того, гості ознайомили представників міської ради із можливостями для подальшої співпраці, а саме надання психологічної підтримки жителям громади. Окремий напрямок діяльності – це співпраця із зацікавленими освітніми закладами.

Щиро дякуємо благодійникам за небайдужість до людських проблем, за допомогу для нашої громади і таку важливу підтримку у цей нелегкий час. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди!

Разом ми сила, яку не здолати!

Відділ економічного розвитку та інвестицій