» » «Веселі старти» у Сновську в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

«Веселі старти» у Сновську в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

14 травня у місті Сновськ у міському парку пройшло спортивне  свято «Веселі старти» в рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Його мета – популяризація здорового способу життя; пропаганда серед батьків потреби у фізично-активному розвитку дітей; залучення до проведення активного дозвілля; розвиток рухових умінь, навичок і фізичних якостей за допомогою спортивних ігор; підвищення мотивації у дітей до занять руховою активністю.
Взяти участь у змаганнях та показати свою спритність, фізичні уміння і навички на спортивний майданчик вийшло 27 дітей (6-9 років) з яких було сформовано три команди. Проводились різноманітні естафети такі як: «Посадка картоплі», «Швидкий обруч», «Петанк», «Стрибунці», «Передача естафетної палиці», «Найгнучкіші», «Точно в ціль». Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь. Проведення спортивного свята подарувало дітям позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.
Всі команди, які взяли участь у спортивному святі, отримали від організаторів призи та подарунки.
Спортивне свято «Веселі старти» вийшло насиченим, цікавим та змістовним, а учні отримали гарний настрій та  позитивні емоції.
Ми ще раз переконалися – у  нашій громаді  ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!
Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту