» » Весняне прибирання набирає обертів

Весняне прибирання набирає обертів

Днями проводили весняне «генеральне прибирання» і у Сновському старостаті. Активними учасники толоки стали працівники клубу, бібліотеки, медпункту, які наводили порядок поблизу своїх установ. «Озброївшись» граблями, завзято і дружно активісти прибрали територію навколо пам’ятного знаку.

Не пожалкували своїх сил і часу люди і задля того, аби навести порядок на кладовищах. Допомагали вивозити сміття власним транспортом місцеві мешканці Іван Костюченко, Володимир Ушатий та Володимир Гайдук. «Шанувати померлих – це наш святий обов’язок, а тому важливо не забувати дорогу до місць поховання своїх рідних, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби і не заростали бур’яном,» – зазначає староста Марія Мороз.

Завдяки допомозі техніки комунального підприємства «Сновська ЖЕД» вдалося ліквідувати стихійні сміттєзвалища, які утворювалися роками на кладовищах, у селах Сновське, Михайлівка та Єнькова Рудня.

Хочеться висловити щиру подяку керівнику підприємства Ганні Кошовій, всім учасникам, хто долучився до прибирання за цілеспрямовану працю. І велике прохання до всіх: підтримуйте чистоту! Поважайте працю інших!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради