» » ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ ТА ВИВІЗ СМІТЯ

ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ ТА ВИВІЗ СМІТЯ

Щоденно комунальне підприємство «Сновська ЖЕД» працює на прибиранні міста. Задіяно п`ять одиниць техніки та 15 працівників. Всі роботи виконуються за рахунок бюджету громади. Зокрема, нині підмітають вулиці під бордюрами і вивозять пісок, яким посипали дороги взимку.
Техніка підприємства поступово вивозить сміття з усіх вулиць міста. На замовлення старост також працюють трактор, “вишка” та грейдер у селах громади.
Окрім того працівники ЖЕД щоденно за графіком вивозиться сміття від підприємств, установ, організацій, багатоповерхівок та домогосподарств приватного сектору, які уклали угоди з комунальним підприємством.
Але деякі жителі міста (здебільшого ті, які взагалі не уклали угоди з КП «Сновська ЖЕД» на вивіз твердих побутових відходів) нарікають, мовляв, не так прибирають комунальники: «Ми повиносили з двору весь непотріб, повикидали купи гілля після обрізки саду, шифер після ремонту даху, старі дошки після ремонту паркану, а трактор їхав і не забрав!»
Начальник КП «Сновська ЖЕД» Ганна КОШОВА вкотре нагадує жителям:
– щоб пришвидшити весняне прибирання і вивіз сміття – пакуйте його у мішки!
– укладайте угоди на вивіз твердих побутових відходів (до відома жителів приватного сектору в Сновську: 14,30 грн (з ПДВ) – це вартість на місяць вивозу приблизно 25 кг побутового сміття з розрахунку на одну людину).
– будівельне чи інше сміття у великих об’ємах варто вивозити окремо за свій кошт. Не викидайте його на вулицю, за це передбачені штрафи!