» » Вібдулося чергове засідання виконавчого комітету

Вібдулося чергове засідання виконавчого комітету

5 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головування Олександра Медведьова.

Члени виконкому розглянули 19 питань порядку денного і одноголосно прийняли відповідні рішення. Зі змінами до загального і спеціального фондів бюджету ознайомила присутніх начальник фінансового відділу міської ради Ліна Савченко.

З метою стимулювання розвитку малого і середнього підприємництва відповідно до діючої Програми міської ради виконавчий комітет вирішив виділити у 2021 році з міського бюджету по 2 тис. грн підприємцям, що здійснюють торгівельне обслуговування сіл, де нема стаціонарної торгівлі.

На засіданні  було погоджено виготовлення проектної документації робочого проєкту «Створення належних умов для повноцінного оздоровлення дітей та розвитку спортивного туризму шляхом капітального ремонту спальних корпусів та інших допоміжних приміщень Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» з метою подання заявки на конкурсний відбір проектів, які можуть бути реалізовані у 2022 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Було внесено зміни  до складу адміністративної комісії  при міській раді. Очолив її перший заступник міського голови Павло Мірошниченко.

Керуючий справами Руслан Кравець ознайомив присутніх з орієнтовним планом роботи виконавчого комітету на 2021 рік, який був одностайно підтриманий.

Члени виконавчого комітету визначили  ПрАТ «Комунальник» виконавцем послуг із вивезення рідких побутових  відходів на території м.Сновськ та Сновської міської ради строком на один рік.

Учасники засідання надали дозвіл на переведення трьох житлових приміщень у Сновську у нежитлові, погодили режим роботи нововстановленого МАФу на площі міста по вул.Незалежності,2, внесли зміни та уточнення до кількох  поштових адрес, прийняли ряд інших рішень.

На завершення засідання члени виконавчого комітету погодили надання одноразової матеріальної допомоги 24 жителям громади на суму 30,7 тис. грн. Чотирьом жителям було відмовлено у наданні одноразової допомоги у зв’язку з тим, що вони її вже отримували.

Відділ організаційно-кадрової,  інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради