» » Вічна пам`ять герою!

Вічна пам`ять герою!

Сьогодні виповнилося 7 років з дня загибелі нашого земляка Юрія Костюченка.  4 жовтня 2014 року у ході боїв за аеропорт міста Донецька він поклав своє життя за мир в Україні. Юрій Костюченко похований у селі Займище, де народився і жив. У 1992 році закінчив Щорську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, у 1994 році — Щорське ПТУ № 7 за спеціальністю столяр-тесля. Працював у ПСП «Промінь», ВАТ «Обрій». Призваний за мобілізацією до лав Збройних Сил України 20 червня 2014 року. Молодший сержант, командир танка військової частини В 1688 1-ої танкової бригади (селище Гончарівське Чернігівського району).

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Ми пам’ятаємо нашого Героя! Вічна йому пам’ять і вічний спокій!

Сьогодні у Києві мати та дружина загиблого Юрія Костюченка, яких супроводжував лейтенант другого відділу Корюківського РТЦК та СП Олександр Клименко, вшанували пам’ять нашого загиблого земляка поклавши квіти до Стели Пам’яті в Києві.

Завтра, 5 жовтня, об 11:00 відбудеться покладання квітів до могили героя у с.Займище.

До відома:  Зала пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України в Києві створена для вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоб і військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, і пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

У центрі Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради