Вічна пам`ять Герою!

У селі Нові Боровичі з усіма військовими почестями поховали нашого Героя-земляка КАРБОВСЬКОГО Дмитра Олексійовича.

Від початку села до кладовища проводжали солдата стоячи на колінах.

Участь у скорботному заході взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, староста Новоборовицького округу Олена Аніщенко, начальник 2 відділу Корюківського РТЦК та СП Андрій Ісаченко, військові, друзі,  односельці, рідні і близькі Дмитра. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять захисника, поминальну службу за загиблим відслужив о.Сергій.

Олександр Медведьов подякував батькам за мужнього сина, справжнього патріота України, який віддав своє життя заради усіх нас, заради мирного неба над Україною.

Дмитро – найстарший син у родині Карбовських, у батьків залишилися молодші син і донечка.

Після закінчення місцевої школи він навчався в Чернігівській політехніці, потім пішов служити до лав Збройних Сил України.

Згодом проходив військову службу за контрактом в складі військової частини А2298 132 окремого розвідувального батальйону десантно-штурмових військ ЗСУ на посаді снайпер (2 категорії) – розвідник розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти.

Приймав безпосередню участь в бойових діях на території Донецької та Луганської областей в 2020 році.

Під час масового збройного нападу російської федерації  Дмитро захищав Україну на території Житомирської області, де 20 березня 2022 року загинув у бою на території  Коростенського району і був похований у Житомирі. Відповідно до Указу Президента України Дмитра Карбовського посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Сьогодні, 16 грудня, у день коли ворог знов завдав нищівного удару ракетами по Україні, побратими Дмитра привезли його надвечір у рідне село, щоб поховати на малій батьківщині. Матері у пам’ять про сина-воїна  вони передали український прапор.

Військовий салют сповістив про те, що у селі навіки спочив Герой, який боровся за Україну. Над його могилою віднині майорітиме синьо-жовтий стяг.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради