» » ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЛІКАРЮ!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЛІКАРЮ!

Сьогодні, 26 листопада, на 54-му році життя раптово помер завідуючий хірургічним відділенням КНП “Сновська ЦРЛ” ПАРФЕНЮК Микола Петрович.
Народився він 22 травня 1969 р. на Волині в смт Любешів. У 1986 році закінчив місцеву школу. Після служби в армії, з 1989 по 1995 рік навчався в Ужгородському державному медичному університеті.
Закінчивши інтернатуру, у 1997 році Микола Петрович був направлений на роботу у Сновськ (тоді Щорс) на посаду лікаря-хірурга в центральній районній лікарні. Згодом він очолив хірургічне відділення ЦРЛ.
Все життя він присвятив медицині і рідній лікарні.
Передчасна смерть застала його на роботі за операційним столом. Йому стало зле і асистенту хірурга довелося завершити операцію.
Врятувати життя лікарю не вдалося….
Микола Петрович виховав разом з дружиною трьох синів. Наслідуючи батьків (Наталія Миколаївна теж лікар, медичний директор КНП “Сновський ЦПМД”, сімейний лікар) старший син здобув медичну освіту і вже працює лікарем у Ніжині, а середній син навчається у медичному вузі.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного.
Пам’ять про лікаря, який чверть століття віддав Сновщині, допомагаючи і рятуючи людей, буде вічно жити у наших серцях.
Церемонія прощання з Парфенюком Миколою Петровичем відбудеться 27.11.2022 р. об 11:00 в актовій залі поліклінічного відділення.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення

та зв’язків з громадськістю