» » Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Згідно Указу Президента України щорічно, 22 червня, в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Сьогодні міський  голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, керівник апарату Олеся Гориченко, голова районної ветеранської організації Людмила Кравець та представників громадськості поклали квіти до пам’ятника загиблим у роки Другої світової війни у міському парку Сновська, вшанувавши пам’ять про загиблих героїв, які вистояли у боротьбі з нацистською навалою, здобувши мир для України.

Знаки народної пошани «75 років Перемоги над нацизмом» передані міським головою Олександром Медведьовим ветеранам Р.І Юсухну та Ф.С. Романенку.

Нині, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради