» » Вічний спокій і вічна пам’ять!

Вічний спокій і вічна пам’ять!

Колективи міської ради, районної організації ветеранів, військомату з глибоким сумом сповіщають про смерть учасниці бойових дій у Другій світовій війні ‒ КОЛМАКОВОЇ Ганни Федорівни.
Ганна Федорівна – молодший лейтенант медичної служби, Почесний ветеран і Почесний донор, інвалід війни. Народилася 8 березня 1920 року.
Захищала Батьківщину від загарбників з 22 червня 1941 року по травень 1945-го, брала участь у бойових діях, перебувала на 5-ти фронтах Другої світової війни, у складі 382-го гаубичного артилерійського полку. Рятувала життя бійцям, здавала кров для них. Сама була тричі поранена.
Після закінчення війни повернулася на Сновщину і працювала у залізничній бібліотеці, потім у депо м.Щорс, з 1985 року – активний член клубу «Фронтовичка».
Нагороджена у 1944 році орденом «Червоної Зірки», Орденом «Великої Вітчизняної війни І ст.» та медаллю «За відвагу». Президентом України їй було присвоєно почесне звання полковника.
Товариська, мудра та розсудлива, з теплою щирою усмішкою на вустах, лагідними очима – такою назавжди залишиться Ганна Федорівна в пам’яті тих, хто її знав і кого вона так любила.
Сновська громада висловлює щире співчуття рідним і близьким покійної.
Вічна їй пам’ять!