» » Від початку року 11,3% від всіх податків до місцевого бюджету сплачено підприємцями громади

Від початку року 11,3% від всіх податків до місцевого бюджету сплачено підприємцями громади

З нагоди Дня підприємця у залі засідань міської ради на урочистості запросили представників малого та середнього бізнесу Сновщини.

Це професійне свято традиційно відзначається в Україні у першу неділю вересня і покликане привернути увагу суспільства до підприємництва і сприяти подальшому його розвитку.

Міський голова Олександр Медведьов привітав присутніх зі святом і зазначив: «Ви  сміливі, рішучі, ініціативні люди, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти. На даний час у громаді зареєстровано 219 юридичних осіб малого і середнього бізнесу та 600 ФОПів. Як справжні господарі ви дбаєте про благоустрій біля своїх закладів, магазинів, підприємств, ви створюєте умови для власного добробуту і процвітанню рідної Сновщини. Завдяки вам створюються робочі місця, поповнюється місцевий бюджет.  Станом на 1 вересня процент вашого податкового внеску до бюджету громади склав  11,3%  від усіх сплачених податків».

Він поінформував, що міська рада щороку відшкодовує чотирьом підприємця транспортні  витрати за забезпечення жителів 10  віддалених сіл продуктами та товарами першої необхідності. У цьому 2021 році ця сума складе 20 тис. грн.

За вагомий внесок у розвиток підприємництва громади, співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня підприємця міський голова нагородив Почесними грамотами міської ради приватних підприємців: Сергія ВЕСЕЛОГО, Володимира АНОПРІЄНКА та Сергія ЛОПАРЕВИЧА.

Також з вітальними словами до підприємців звернулися начальник Сновської Державної податкової інспекції Тетяна Біба, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко та головний спеціаліст  Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Андрій Миргородський. Вони побажали їм добросовісних конкурентів,  сприятливої соціально-економічної атмосфери, успіхів у веденні бізнесу, зростання обсягів виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшення прибутків, а відповідно і наповнення місцевої скарбниці.

Завершилися урочистості святковим душевним концертом, який підготували підприємцям працівники Сновського відділу культури.

 Відділ організаційної роботи,   інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю