» » Відбулась нарада щодо реконструкції каналізаційної мережі у Сновську

Відбулась нарада щодо реконструкції каналізаційної мережі у Сновську

В Управлінні капітального будівництва облдержадміністрації відбулася робоча нарада, участь у якій взяли Сновський міський голова Олександр Медведьов та його перший заступник Іван Орда. Провів нараду начальник управління Андрій Тишина. Основне питання, яке розглядалося на нараді – «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Незалежності, Некрасова, Сновській у місті Сновськ Чернігівської області» (код за ДК 021:2015 – 45200000-9 «Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва»). Виконавець робіт – ПП “Будпласт-2”. Зокрема, Андрій Тишина наголосив на необхідності прискорення виконання робіт з реконструкції у відповідності до встановлених строків.

Спільним рішенням було визначено, що для виконання максимального обсягу робіт у поточному році в період сприятливих погодних умов та запуску першої черги каналізаційної мережі є необхідність у дофінансуванні по зазначеному об’єкту у розмірі 450 тисяч гривень. За результатами обговорення надіслано лист на ім’я директора Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Сахневич Катерини Вікторівни та заступника голови Чернігівської обласної ради Дідура Арсена Володимировича з проханням виділення додаткових коштів з Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Також планується внести зміни до проекту, щоб охопити централізованою каналізацією не лише житлові будинки, а й дитячий садок №1 та ЗОШ №2.

Відділ організаційно-кадрової та

 інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply