» » Відбулася 21 сесія 8 скликання Сновської міської ради

Відбулася 21 сесія 8 скликання Сновської міської ради

Сьогодні, 30 січня, відбулася перша в цьому році сесія Сновської міської ради під головуванням секретаря Наталії Самойлової. На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

На порядок денний сесії було винесено 21 питання, які попередньо були розглянуті й обговорені на депутатських комісіях. Серед них:

– дострокове припинення повноважень двох депутатів Сновської міської ради  Сергія Виблова та Віталія Остроухова;

– затвердження Програми безоплатного поховання (загиблих) військовослужбовців на 2023 рік. Передбачений обсяг фінансового забезпечення складає  300 000 грн.;

– внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної робот и на 2022-2023 роки (збільшено обсяг фінансування Програми в 2023 році з 50 000 грн. до 550 000 грн.)

–  затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської ради за 2022 рік,

– блоки комунальних та земельних питань.

Наприкінці засідання Наталія Володимирівна ознайомила присутніх з роботою депутатського корпусу за 2022 рік. Вона подякувала депутатам за плідну роботу в минулому важкому році, особливо відмітивши тих, хто не пропустив жодного засідання. Потім депутати одноголосно ухвалили рішення направити звернення до Асоціації міст України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти та науки України про недостатність освітньої субвенції для нашої громади на 2023 рік з проханням врахувати це при розподілі залишків субвенції минулого року.

Відеозапис засідання сесії

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради