» » Відбулася 48 сесія міської ради сьомого скликання

Відбулася 48 сесія міської ради сьомого скликання

23 червня відбулося чергове засідання 48-ї сесії Сновської міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Депутати розглянули на порядку денному сорок п’ять питань. Всі вони  попередньо розглядались на засіданнях постійних профільних комісій,  тому додаткових роз’яснень у сесійній залі майже не потребували.

На засіданні були прийняті на 2021 рік  ставки єдиного податку та на нерухоме майно, встановлено транспортний податок, туристичний збір та збір за місця для паркування, ставки та пільги із земельного податку.

Депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету міської ради та розглянули ряд земельних і комунальних питань.

Начальник фінансового відділу Ліна Савченко поінформувала присутніх про зміни до бюджету на 2020 рік. Зокрема, за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (кошти надійдуть  з держбюджету) до початку навчального року буде закуплено обладнання та комп’ютерна техніка для навчальних кабінетів початкової школи. Також з бюджету Сновської міської ОТГ буде виділено 9400 грн для співфінансування проєкту «Кімната успіху» (реабілітаційно-ресурна кімната для дітей з інвалідністю).

На сесії міської ради було прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету на виконання депутатських повноважень  за заявами депутатів Андрія Захарченка, Ганни Кошової, Вячеслава Матвієнка, Вячеслава Сікача, Світлани Скідан та Павла Тютюнника. Кошти підуть на благоустрій та зміцнення матеріальної бази старостинських округів.

З усіх питань порядку денного 48-ї сесії міської ради були прийняті відповідні рішення. З ними можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті у рубриці «Нормативні документи».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради