» » Відбулася 8 сесія Сновської міської ради восьмого скликання

Відбулася 8 сесія Сновської міської ради восьмого скликання

Відбулося чергове 8 засідання сесії Сновської міської ради восьмого скликання. Участь у ньому взяло 19 депутатів. Головував на засіданні міський голова Олександр Медведьов. На початку засідання він оголосив подяки міської ради депутатам, які взяли участь у обласній спартакіаді.

Вперше участь у роботі сесії міської ради восьмого скликання взяв Володимир Цуприк, якому міський голова вручив посвідчення депутата. Відповідно до Постанови Сновської міської ТВК Володимира Цуприка визнано обраним депутатом Сновської міської ради від політичної партії “Рідний дім”. Нагадаємо, на минулій сесії Галина Бебех склала свої повноваження.

Серед питань, які були були розгялнуті на сесії – встановлення місцевих подактів і зборів, внесення змін до місцевого бюджету, затвердження  послуги медичної допомоги як приорітетної на території громади, на яку буде отримано фінансування в рамках Програми ДОБРЕ, яке реалізується в громаді, виділено кошти  на виконання депутатських повноважень. Також було прийнято ряд комунальних та земельних рішень.

Переглянути відеозапис засідання сесії можна на YouTube – каналі Сновської міської ради.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю