» » Відбулася чергова сесія міської ради

Відбулася чергова сесія міської ради

Сьогодні відбулася 30 сесія міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова. Через кілька затяжних повітряних тривог довелося відтермінувати її початок, а потім і робити перерву.

Перед початком сесії до міської ради прийшли жителі громади, щоб дізнатися про ситуацію  щодо звільнення чотирьох працівників, які їздили купувати авто для ЗСУ та поставити ряд інших наболілих їм питань.

Міський голова вийшов до людей і надав свої відповіді на їхні численні запитання. Також він підтвердив, що звільнив працівників, які купували авто і не змогли надати підтверджуючих документів про його вартість.

За правопорядком весь час стежили поліцейські.

Далі Олександр Медведьов запросив всіх бажаючих зайти у зал  засідань на сесію. Запрошені  жителі  громади попросили включити в порядок денний сесії питання висловлення недовіри міському голові,  але ця пропозиція не набрала потрібну кількість голосів.

Під час розгляду третього питання оголосили повітряну тривогу, довелося робити перерву в засіданні і йти всім в укриття. Там жителі громади мали змогу ще раз поспілкуватися з керівництвом громади та депутатами.

Майже через три години, після відбою повітряної тривоги, засідання продовжилося. Було розглянуто 35 питань порядку денного, серед яких зміни до статуту шкіл, які стали автономними, перейменування вулиці у Нових Боровичах на честь загиблого Героя Олексія Дяговця,внесено зміни до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи, Програми благоустрою, Програми забезпечення розроблення містобудівної документації, ряд комунальних та земельних питань.

Депутати проголосували за внесення змін до бюджету громади на 2024 рік, але не погодили звіт про виконання бюджету за минулий рік.

На завершення сесії секретар міської ради Наталія Авдієвська виступила зі звітом про роботу депутатського корпусу у 2023 році.

Відеозапис засідання сесії

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю