» » Відбулася презентація проєкту “Звіту про наслідки злочинів російської федерації у Сновській громаді”

Відбулася презентація проєкту “Звіту про наслідки злочинів російської федерації у Сновській громаді”

Ми вже неодноразово писали про діяльність Громадської організації «МАRТ», зокрема правову допомогу жителям Сновщини, підтримку територіальних громад, які постраждали від війни, та діяльність з документування воєнних злочинів.

Сьогодні представник організації Дмитро Науменко презентував у міській раді проєкт «Звіту про наслідки злочинів російської федерації у Сновській громаді». Цей документ  відображає реальний стан наслідків воєнних злочинів, які було вчинено на території Сновської громади за період з 24 лютого 2022 року по 24 лютого 2024 року.

Присутні ознайомилися з напрацьованим матеріалом та висловили свої думки та зауваження. Після остаточної актуалізації всіх даних та розробки макету вийде друкована версія цього Звіту. З електронним варіантом пізніше можно буде ознайомитися на офіційному сайті Сновської міської ради.

Звіт підготовлено в межах проєкту ««Синергія громадського та державного секторів для посилення захисту прав цивільного населення, яке постраждало внаслідок збройного конфлікту в Україні», що реалізує громадська організація “Черкаський правозахисний центр” за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

  Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю