» » Відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Павла Мірошниченка

Відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Павла Мірошниченка

На початку засідання присутнім представили начальника сектору поліцейської діяльності №1 (м.Сновськ) РВП ГУНП в Чернігівській області Богдана Ігоря Леонідовича.

Зокрема, на комісії йшлося про забезпечення пожежної безпеки. З інформацією виступив Дмитро Черненко, інспектор Корюківського РВ ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Від початку року на Чернігівщині виникло 70 пожеж, з них 58 – у житловому секторі, що складає 83 % від загальної кількості пожеж. На пожежах загинуло 14 осіб, з них 3 дитини. З усіх трагічних випадків – троє із груповою загибеллю людей. Останній такий випадок стався 18 січня у с. Браниця Ніжинського району, під час якого загинуло 4 людини, з них 3 дитини. Причинами пожеж у житловому секторі громадян у 31 випадку стало порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації пічного опалення і теплогенеруючих установок (53,4 %), у 16 випадках пожежі виникли внаслідок порушення правил пожежної безпеки при монтажі та експлуатації електричних мереж та електрообладнання (28 %).

Також працівниками Корюківського РВ ГУ ДСНС було проведено обстеження будівель закладів охорони здоров’я Сновської МТГ та навчального закладу «Вище професійне училище лісового господарства». Керівництвом закладів здійснюється певний комплекс організаційних і практичних заходів, спрямованих на забезпечення належного рівня пожежної і техногенної безпеки та все ж таки виявлені і недоліки, які запропоновано усунути в найкоротший термін при наявності коштів.

Крім того, на комісії було розглянуто питання щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах. Як зазначив Дмитро Черненко, з настанням тривалого періоду спекотної погоди більшість населення обирає для відпочинку місця біля водойм. Проте під час купання люди часто нехтують елементарними правилами безпечної поведінки: купаються в необладнаних місцях та місцях, де необстежене дно водойм, стрибають з берегів або мостів, влаштовують небезпечні розваги на воді тощо. Нерідко все це супроводжуються вживанням алкогольних напоїв. Відтак у Корюківському районі в минулому році на водоймах під час купання загинуло 10 людей (на території Сосницької ТГ – 1, Корюківської – 3, Сновської – 2, Менської – 4).

 Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю