» » » Відбулося чергове засідання Молодіжної ради Сновської ОТГ при міському голові

Відбулося чергове засідання Молодіжної ради Сновської ОТГ при міському голові

Пройшло воно цікаво і креативно під головуванням Ольги Гаврилець у форматі тренінгу, який провела член Молодіжної ради Наталія Куриліна. Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та головний спеціаліст сектору сім`ї, молоді та спорту управління освіти міської ради Андрій Миргородський.

На порядку денному обговорили перспективи діяльності Молодіжної ради на поточний рік та заслухали інформацію від міського голови.

Оля Гаврилець оголосила про Вело-селфі-квест, який організовує Молоджіна рада 26 липня 2020 року у Сновську, і закликала активніше шукати команди та реєструватися на змагання.

Приємно, що до складу дорадчого органу ОТГ продовжує додаватися активна молодь.  Жителям громади, віком від 14 до 25 років, можна й нині долучатися до членства у Молодіжній раді.

У ході засідання були внесені пропозиції провести акцію «За безпечне місто», організувати за сприяння міської ради у гідропарку «Зелену сцену» під відкритим небом, підготувати реквізит для гри «Петанк», залучати членів Молоджіної ради до тренінгів, які проходять у громаді, направити звернення до поліції щодо порушення громадського порядку Сергієм Сентябрьовим.

Для своєї постійної роботи Молодіжна рада попросила виділити їм приміщення. Олександр Медведьов пообіцяв зробити це в найближчий час. Він подякував членам ради за активну позицію у бажанні розбудовувати громаду, комфортну для молоді та за участь в ЕКО-акції зі збору пластику і запропонував розробити Програму підтримки Молодіжної ради, яка буде винесена на розгляд депутатів.

Серед членів Молоджіної ради є президенти та міністри шкіл громади, які вчаться керувати і працювати з учнівським колективом. А щоб дізнатися зблизька про роботу в органах самоврядування, Ольга Гаврилець запропонувала провести їм один робочий день з керівником громади і потім обговорити це. Молодь з радістю погодилася на такий реаліті-експеримент. Ініціативу підтримали і міський голова, і секретар міської ради.

Наступне засідання Молодіжної ради вирішили провести у серпні.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради