» » Відбулося чергове засідання сесії міської ради

Відбулося чергове засідання сесії міської ради

15 травня відбулось чергове засідання 47-ї сесії міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Участь у її роботі взяли секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, начальники відділів міської ради та керівники медичних комунальних підприємств громади.

На сесію зібралося 17 депутатів. У зв’язку з карантинними обмеженнями, всі присутні в залі працювали в захисних масках.

На порядок  денний сесії було винесено 43 питання, які попередньо були розглянуті й обговорені на депутатських комісіях.

Зокрема, було внесені зміни до бюджету громади, до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі та до структури міської ради. Чотирьом депутатами виділили по 10 000 тис грн. з міського бюджету на виконання їхніх повноважень.

На сесії затвердили звіт про виконання бюджету Сновської міської ОТГ за І квартал 2020 року, який представила начальник фінансового відділу Ліна Савченко.

Далі на засіданні було розглянуто ряд комунальних та земельних питань.

На закінчення зібрання депутат міської ради Тетяна Клименко звернулася до міського голови та депутатів з пропозицією направити звернення до народного депутата  Максима Зуєва щодо ремонту аварійних ділянок дороги від с.Камка до с.Клюси. Депутати пропозицію одноголосно підтримали.

З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення, які будуть розміщені на офіційному веб-сайті міської ради у рубриці «Нормативні документи».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради