» » Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова

Участь у ньому взяв депутат обласної ради Олександр Якубін. На початку засідання він привітав всіх присутніх з Днем Збройних Сил України  та Днем  місцевого самоврядування, коротко розповів про свою роботу як депутата. У свою чергу  керівництво громади висловило йому вдячність за постійну підтримку Сновщини.

Так як засідання виконкому проходило напередодні Дня місцевого самоврядування, міський голова перед розглядом питань порядку денного вручив нагороди старостам Олені Анищенко, Олександру Артюшенку, Анатолію Бондаренку та Наталії Дворник  і члену виконкому Олександру Грабовському.

На зібрання прибули заступник командира зведеної стрілецької роти м.Житомир Юрій Романюк та командир 2-го стрілецького взводу Олександр Нечай, які висловили вдячність за співпрацю і допомогу військовим старості Анатолію Бондаренку і вручили йому подарунок.

Також у цей день привітали двох старост-іменинниць – Марію Деркач та Олену Анищенко.

Після святкової частини члени виконавчого комітету розглянули 10 питань порядку денного. Зокрема, у зв’язку з виробничою необхідністю здійснено перерозподіл асигнувань в межах річних показників загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади.

Перезатвердили тарифи ПрАТ «Комунальник» на 2023 рік на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) на рівні, які були затверджені на 2021 рік,  а саме:

– централізоване водопостачання – 28,28 грн. за 1 куб.м (з ПДВ);

– централізоване водовідведення – 68,80 грн. за 1 куб.м (з ПДВ);

– поводження  з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) – 88.30 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).

Були затверджено фінансові плани на наступний рік для КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» та КНП «Сновська ЦРЛ».

На розгляд членів виконкому  виносилося питання про перейменування вулиць та провулків Сновської міської територіальної громади з метою видалення топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагандують або символізують РФ та РБ. Загалом буде перейменовано понад 100 назв, які затвердять рішенням найближчої сесії міської ради.

З метою стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та для вирішення питань, які відповідають потребам територіальної громади було вирішено організувати у 2023 році за участю центру зайнятості оплачувані громадські роботи. Члени виконкому також затвердили і перелік їх видів. Фінансування, як і в попередні роки, відбуватиметься за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету. Також було надано дозвіл на валку дерев та обрізку гілок по місту й селах громади відповідно до поданих жителями Сновщини заяв.

На завершення керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко представив присутнім орієнтовний  план роботи виконкому на наступний рік, який  одноголосно було підтримано.

З усіх питань порядку денного засідання прийняті відповідні рішення з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Сновської міської роди у рубриці «Нормативні документи».

На початку засідання виступила редактор газети «Промінь» Олена Компанець, яка закликала підтримати районну і передплатити її на наступний рік.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю