» » Відбулося чергове засідання виконавчого комітетут міської ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітетут міської ради

17 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова Олександр Медведьов. Перед початком засідання він представив членам виконкому новопризначеного керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Володимира Карпенка, який нещодавно приступив до виконання своїх обов’язків замість Руслана Кравця.

На порядку денному розглянули 18 питань, п’ять з яких стосувалися змін у складі комісій у зв’язку зі змінами у структурі міської ради. Також було затверджено базовий розмір за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів на території громади:  для наземних та дахових  25 грн за кв. м на місяць, для неназемних та недахових – 13 грн за кв. м на місяць. Створено комісію з обстеження житлових умов громадян, яку очолюватиме заступник міського голови Сергій Силенок та затверджено Положення до неї. Надано дозволи  за заявами на здійснення торгівлі  у Сновську та Займищі, а також на розміщення у міському парку батуту для дітей.

На засіданні визначили три місця відпочинку в районі залізничного мосту через річку Снов (урочище «Вигон»), у районі автомобільному  мосту через річку Снов (урочище «Вовче горло») та  в с. Займище біля річки Снов (урочище «Співуче поле»). Але зазначимо, що це не пляжі, а саме місця відпочинку.

Членами виконкому надано дозволи  на валку дерев та обрізку гілок по Сновську, селу Рогізки та за межами с.Нові Боровичі на території навчальної виробничо-господарської бази ВПУЛГ.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які будуть розміщені на офіційному сайті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

На завершення зібрання юрист міської ради Алла Кононенко нагадала старостам про необхідність подання декларацій.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю